

Подрібнювач часнику пластиковий (ПП КВВ)
19 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2559
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
За допомогою цього часнику в із легкістю зможете подрібнити часник, для цього необхідно просто помістити всередину сам часник, скласти обидві частини пристрою та прокрутити кілька разів. Подрібнювач часнику простий у використанні, а також легко миється.
| Вага | 0.05 кг |
| Діаметр | 7 см |
| Висота | 5 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КВВ |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Очисник | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴



